آتشبازی

آتش بازی:

آتشبازی کاری تفریحی و نمایشی است که در در جشن ها و شادمانی‌ها انجام می‌گیرد.

از گذشته دور مراسم آتش بازی از جمله روشهای برگزاری مراسم جشن بوده و باعث ایجاد شور و هیجان در آن میشود.

تاریخچه آتش بازی:

آتش‌ بازی در چین پیشینه زیادی دارد و گواهی آن در آثار مربوط به سلسله هان (پیش از میلاد مسیح) در دست است. اختراع باروت فن و هنر آتشبازی را گسترده‌تر کرد. به طوری که آتش بازی یکی از رسوم دیرینهٔ چینی هاست.
در ایران آتش‌بازی‌هایی از سوی نهادهای حکومتی و شهرداریها در عیدها جشن‌های رسمی و مذهبی انجام می‌گیرد. در چهارشنبه سوری نیز مردم خود به آتش‌بازی می‌پردازند.

از آتش بازی برای استفاده در مراسمات مختلف از جمله مراسمات افتتاحیه و اختتامیه و جشن های ملی و مذهبی،جشن های سال نو،مراسمات عروسی و كنسرت ها استفاده میشود.

آتش بازی در چین

اجرای آتش بازی:

امروزه اجرای مراسم آتش بازی ، بادکنک آرایی ، کاغذپاش ، افکت و مه سرد در مراسمات افتتاحیه و جشن های ملی و مذهبی ، جشن تولد و عروسی بسیار رایج شده است.

تیم راگا می تواند با بکارگیری بهترین و جدیدترین روش های آتشبازی و با استفاده از محصولات مجاز و استاندارد آتش بازی باعث زیباتر شدن مراسمات گردد و بهترین خاطرات را برای مشتریان خود رقم بزند.

نورافشانی و آتش بازی راگا

آتش بازی مراسمات:

جدیدترین متدهای روز دنیا برای برگزاری آتش بازی مراسمات ارگان های نظامی، دولتی، خصوصی، مراسمات افتتاحیه و اختتامیه و جشن های ملی و مذهبی.

آتش بازی عروسی و جشن تولد:

بادکنک آرایی یا تزئینات بادکنکی ، دستگاه کاغذ پاش ، اجرای افکت و مه سرد از جمله روش های تیم راگا برای بهتر شدن هر چه بیشتر زیباترین لحظات زندگی هموطنان و مشتریان عزیز است.

لوازم و وسایل آتش بازی:

اصولاً لوازم آتش بازی به ۲ دسته زمینی و هوایی تقسیم می‌شوند،که دسته زمینی خود نیز انواع آتش بازی سرد و گرم را در بر می گیرد.

آتش بازی زمینی:

در آتش بازی گرم از فیتیله و گوگرد استفاده می شود و سوختن آن ها باعث تولید نور می شود.در این نوع از آتش بازی گرمای بالای آن باعث سوختن اجسام نزدیک آتش می شود،برگزار کنند باید خیلی محتاطانه این کار را انجام دهند.

اما در آتش بازی سرد با استفاده از ابزار الکتریکی باعث اجرای این نوع لوازم آتش بازی می‌شوند و به دلیل استفاده از یک نوع ترکیب خاص دارای گرمای بسیار کمتری هستند و در نتیجه هیچ آسیبی به اجسام اطراف خود نمی‌رسانند.

آتش بازی هوایی:

آتش بازی هوایی شامل انواع توپ‌های باز شو که از طریق لوله‌های مخصوص که اصطلاحاً لانچر گفته می‌شوند به بالا هدایت شده و با توجه به نوع توپ در ارتفاع مشخصی منفجر و ترکیبی از نور و آتش ایجاد می‌کنند. این نوع آتش بازی معمولاً بصورت تکی (یک توپ و لانچر) یا یک بسته سری با تعداد مشخص (۱۰ عدد توپ به بالا) که با استفاده از یک فیتیله تکی روشن و بصورت پشت سر هم به هوا هدایت شده و مانند نوع قبلی ایجاد ترکیبی از نور و آتش می‌کنند.

آتش بازی بی خطر و ایمن:

مدت هاست که آتش بازی به یک بخش بسیار مهم از جشن‌ها و مراسم های ملی و مذهبی در جهان تبدیل شده است.در این بین رعایت نکردن نکات ایمنی در آتش بازی می تواند بسیار خطر آفرین باشد.بگونه ای که هر ساله حوادث آتش بازی منجر به صدمات جبران ناپذیری به افراد در سراسر جهان می شود.مصدومیت هایی که باعث قطع عضو و حتی متاسفانه باعث مرگ انسان هایی است که این نکات ایمنی را رعایت نمی کنند.

استفاده از لوازم آتش بازی استاندارد:

امروزه مواد آتش زای بسیاری که چه به صورت قانونی و متاسفانه چه به صورت غیرقانونی در سطح شهر عرضه می شود و در اختیار افراد و خصوصا جوانان قرار می گیرد.مواد آتش زایی که بصورت دستی ساخته می شوند بیشترین خطر را به وجود می آورند.به همین دلیل به هیچ وجه از این وسایل آتش زا خریداری و استفاده ننمایید.
اگر در هر صورت تصمیم به خرید مواد آتش زا را دارید سعی کنید از لوازم آتش بازی استاندارد و فروشگاه های لوازم آتش بازی مجاز خرید کرده و در هنگام استفاده نهایت احتیاط را داشته باشید.

فروش لوازم آتش بازی:

آتش بازی و نورافشانی راگا، بزرگترين واردكننده و پخش کننده انواع وسايل آتش بازی بصورت جزئی و عمده مجری مراسم های آتش بازی و نورافشانی در تمام سطوح است.

تنوع بالای محصولات ، قيمت مناسب و لوازم ايمن و كم خطر از جمله ويژگی های تیم آتش بازی راگا می باشد.

آتش بازی در تهران:

همشهریان تهرانی که می خواهند مراسم ها و جشن های خود را (نیمه شعبان ، عید غدیر ، عید مبعث ، عید نوروز، چهارشنبه سوری و جشن ۲۲ بهمن ، جشن تولد و عروسی و مراسمات افتتاحیه و اختتامیه دولتی و خصوصی) به صورت کاملا ایمن و متفاوت برگزار کنند.می توانند با ما تماس بگیرند.تیم راگا متخصص در اجرای نورافشانی و آتش بازی در هر سطح می باشد.

اجرای مراسم آتش بازی با استفاده از کادری مجرب و لوازم آتش بازی استاندارد در تهران
اجرای نور افشانی هوايی و زمينی ،اجرای كاغذپاش و دستگاه مه سرد، بادكنك آرايی ، شوت هوايی ، آبشار سرد ، منور هوايی ، انواع فشفشه ، دود رنگ و …از جمله خدمات آتش بازی و نورافشانی تیم راگا برای زیباترشدن هرچه بیشتر لحظات زندگی همشهریان و مشتریان عزیز می باشد.

آتش بازی در تهران

قیمت آتش بازی:

برای اطلاع از هزینه های مربوط به اجرای مراسم آتش بازی و نورافشانی در هر سطح می توانید با تیم آتش بازی راگا تماس بگیرید.
متخصص در اجرای آتشبازی درهر سطح سفارش-> ۰۹۱۲۸۸۸۸۴۱۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.