آتش بازی بی خطر و ایمن

مدت هاست که آتش بازی به یک بخش بسیار مهم از جشن‌ها و مراسم های ملی و مذهبی در جهان تبدیل شده است.در این بین رعایت نکردن نکات ایمنی در آتش بازی می تواند بسیار خطر آفرین باشد.بگونه ای که هر ساله حوادث آتش بازی منجر به صدمات جبران ناپذیری به افراد در سراسر جهان می شود.مصدومیت هایی که باعث قطع عضو و حتی متاسفانه باعث مرگ انسان هایی است که این نکات ایمنی را رعایت نمی کنند.

استفاده از لوازم آتش بازی استاندارد:

امروزه مواد آتش زای بسیاری که چه به صورت قانونی و متاسفانه چه به صورت غیرقانونی در سطح شهر عرضه می شود و در اختیار افراد و خصوصا جوانان قرار می گیرد.مواد آتش زایی که بصورت دستی ساخته می شوند بیشترین خطر را به وجود می آورند.به همین دلیل به هیچ وجه از این وسایل آتش زا خریداری و استفاده ننمایید.
اگر در هر صورت تصمیم به خرید مواد آتش زا را دارید سعی کنید از لوازم آتش بازی استاندارد و فروشگاه های لوازم آتش بازی مجاز خرید کرده و در هنگام استفاده نهایت احتیاط را داشته باشید.

محافظت از سر و صورت در زمان آتش بازی:

در هنگام استفاده از وسایل آتش بازی صورت و بخصوص چشم ها در معرض خطرات جدی قرار می گیرند.سعی کنید از وسایل محافظت از صورت استفاده کنید.این لوازم را می توانید از فروشگاه های لوازم ایمنی تهیه نمایید.

کودکان و خطرات آتش بازی:

کودکان و اطفال در معرض بیشترین خطر در هنگام آتش بازی هستند.سعی کنید در محوطه آتش بازی کودکان حضور نداشته باشند.

پیشنهاد تیم آتش بازی و نورافشانی راگا استفاده از شرکت های مطرح برای اجرای آتش بازی در جشن ها و مراسمات خود است.
آتش بازی راگا، بزرگترين واردكننده و پخش کننده انواع وسايل آتش بازی و مجری مراسم های آتش بازی و نورافشانی در تمام سطوح آماده ی همکاری با کلیه ی سازمان ها و ارگان ها و هموطنان عزیز می باشد.

جهت سفارش آتش بازی و نورافشانی با ما تماس بگیرید-> ۰۹۱۲۸۸۸۸۴۱۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.