آتش بازی سرد ، وسایل آتش بازی سرد

آتش بازی سرد

همانطور که در مقاله آتش بازی گفتیم، آتش بازی در دو دسته زمینی و هوایی طبقه بندی می شود.

آتش بازی زمینی شامل آتش بازی سرد و آتش بازی گرم می باشد.

منظور از آتش بازی گرم آن دسته از وسایلی است که با استفاده از فیتیله و گوگرد شروع به سوختن و تولید نور می کنند، در این نوع آتش بازی باید بسیار احتیاط نمود و فاصله را از وسایل هنگام سوختن و نورافشانی حفظ کرد، زیرا که گرمای بالای آن باعث سوختن اجسام نزدیک آن میشود. این نوع آتش بازی را باید در فضای باز و مناسبی اجرا نمود.

آتش بازی سرد و مزایا و ویژگی های آن

آتش بازی سرد - ایمن و بی خطر
آتش بازی سرد در عروسی

اما بحث اصلی ما در این مقاله آتش بازی سرد است. شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که چگونه یک آتش بازی می تواند سرد باشد؟ و اصلا آتش بازی سرد چه مفهومی دارد؟

آتش بازی سرد چیست؟

در واقع وسایل آتش بازی سرد به دلیل استفاده از ترکیبات خاص دارای گرمای بسیار کمتری هستند و جرقه های آتش زا و مشتعل ندارند و هیچ آسیبی به اجسام اطراف خود نمی رسانند و با استفاده از ابزار الکتریکی مانند دستگاه ریموت و حتی یک باطری قلمی بصورت کاملا امن و قابل کنترل اجرا می شوند. این نوع آتش بازی را می توان در فضای بسته نیز اجرا نمود زیرا به دلیل بی خطر بودن و نداشتن آلودگی برای استفاده در فضای بسته و حتی داخل خانه بسیار مناسب می باشند.

آتش بازی سرد نسل جدید آتش بازی می باشد بطوری که نه انفجاری دارد و نه سر و صدا و حتی دود و بوی آزار دهنده نیز ندارند، امروزه در مراسمات مختلف بیشتر از این نوع آتش بازی استفاده می شود زیرا فواره ها و نورافشانی درخشانی دارند و بسیار امن تر از آتش بازی سنتی و گرم می باشند.

از وسایل آتش بازی سرد می توان آبشار های سرد برقی را نام برد که با استفاده ابزار الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرند.

آتش بازی و نورافشانی راگا یکی از بهترین مجری های این نوع آتش بازی در ایران عزیزمان می باشد و به شما اطمینان می دهد که یکی از به یاد ماندنی ترین و شگفت انگیزترین آتش بازی ها را برای شما به ارمغان بیاورد.

اگر قصد خرید وسایل آتش بازی سرد را دارید می توانید به صفحه محصولات آتش بازی ما مراجعه نمایید و محصول مورد نظر خود را پیدا کرده و با ما تماس بگیرد.
یا اگر قصد سفارش اجرای آتش بازی را دارید می توانید با شماره های پایین صفحه با ما ارتباط برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.