آتش بازی و نورافشانی عروسی

استفاده از آتش بازی و نورافشانی در جشن عروسی بسیار جذاب است و مهمان ها را شگفت زده می کند و جشن شما را تبدیل به خاطره ای به یاد ماندنی می کند. آتش بازی عروسی روش های مختلفی دارد که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم، تا به شما در انتخاب نوع وسایل آتش بازی و روش آتش بازی در جشن عروسی خود کمکی کرده باشیم.

آتش بازی و نورافشانی سرد

وسایل آتش بازی سرد به دلیل استفاده از ترکیبات خاص دارای گرمای بسیار کمی هستند و مانند آتش بازی گرم جرقه های آتشزا و مشتعل ندارند و هیچ آسیبی به اجسام اطراف خود نمی رسانند و با استفاده از ابزار الکتریکی مانند دستگاه ریموت و یک باطری قلمی بصورت کاملا امن و قابل کنترل اجرا می شوند.

آتش بازی سرد

 این نوع آتش بازی را می توان در فضای بسته نیز اجرا نمود زیرا به دلیل بی خطر بودن و نداشتن آلودگی برای استفاده در فضای بسته مثل داخل سالن بسیار مناسب می باشد.

آتشبازی سرد نسل جدید آتش بازی است بطوری که نه انفجاری دارد و نه سر و صدا و حتی دود و بوی آزار دهنده نیز ندارند، امروزه در جشن های عروسی بیشتر از این نوع آتش بازی استفاده می شود زیرا فواره ها و نورافشانی درخشانی دارند و بسیار امن تر از آتش بازی سنتی و گرم می باشند.

از وسایل آتش بازی سرد می توان آبشار های سرد برقی را نام برد که بر روی پایه های مخصوص قرار می گیرند و با استفاده ابزار الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرند.

یکی قابلیت های وسایل آتش بازی سرد این است که میتوان بصورت سری و در یک لحظه خاص اجرا نمود، این قابلیت در آتش بازی عروسی مورد استفاده قرار می گیرد.

آتش بازی و نورافشانی گرم

در آتش بازی گرم، وسایل آتش بازی با استفاده از فیتیله و گوگرد روشن می شوند و شروع به سوختن و تولید نور می کنند. در این نوع آتشبازی باید هنگام سوختن و نورافشانی بسیار احتیاط نمود و فاصله را از وسایل حفظ کرد، زیرا که گرمای بالای آن باعث سوختن اجسام نزدیک آن می شود. پس بنابراین این نوع آتشبازی باید در فضای باز و مناسب اجرا شود.

از وسایل آتش بازی گرم می توان به آبشارهای گرم اشاره نمود که انواع و ویژگی هایی مانند حجم نورافشانی، ارتفاع و زمان سوزش مختلفی دارند. و برخی نیز افکت های متفاوت و خاصی را دارا می باشند که می توانند زیبایی بی نظیری به جشن عروسی شما بدهند.

وسایل آتش بازی گرم امکان روشن شدن به صورت سری یا لحظه ای را ندارند و باید بصورت دستی روشن شوند.

آتش بازی هوایی یا آسمانی

آتش بازی هوایی شامل به اصطلاح ستاره یا توپ های باز شو است که از طریق شوتینگ، موشک یا لانچر به سمت بالا هدایت می شوند و در ارتفاع مشخصی منفجر و ترکیبی از نور و آتش را ایجاد می کنند.

آتش بازی هوایی بدلیل شلیک توپ ها و مواد منفجره به بالا باید در فضای باز و مناسب اجرا شود.

آتش بازی

این نوع آتش بازی بیشتر برای جشن های بزرگ و مراسماتی که در فضای باز هستند مناسب می باشد.

از وسایل آتیش بازی و نورافشانی هوایی می توان به منور، کهکشان، چلچه، موشک و لانچر اشاره نمود که هر کدام زیبایی و اشکال خاصی از نورافشانی را ارائه می دهند.

آتش بازی و نورافشانی هنگام ورود عروس و داماد

در این نوع آتش بازی، تونلی از آتش سرد تدارک دیده می شود که هنگام ورود عروس و داماد به سالن تالار اجرا شود. این لحظه که شروع جشن عروسی است، می تواند برای میهمانان بسیار خاطره انگیز و هیجان آور باشد و برای فیلمبرداری نیز صحنه بسیار جالبی به وجود می آید. به خصوص اینکه در همان زمان که عروس و داماد وارد سالن می شوند، نگاه ها به سمت آنها و همه در حال سوت و کف هستند.

آتش بازی با کیک

هنگامی که عروس و داماد در حال بریدن کیک هستند نیز زمان خوبی برای آتش بازی و نورافشانی در کنار آنهاست. با هر برش کیک، یک جرقه آتش روشن می شود و فضای دور بر عروس و داماد را در زمان بریدن کیک زیباتر می کند.

آتش بازی هنگام رقص دو نفره

در این روش روی سکوی رقص عروس و داماد وسایل آتش بازی سرد مستقر می شود تا هنگام رقص به اجرا در آید. اجرا توسط دستگاه ریموت صورت می گیرد و با آهنگ و حرکات رقص، شدت آتش آن را کم و زیاد می شود که نورافشانی بسیار زیبا و درخشانی را به وجود می آورد.

بالن های آرزو

استفاده از بالن های آرزو در شب عروسی و در زمان اتمام مراسم عروسی جذابیت بسیار زیادی به مراسم عروسی شما می دهد و جشن عروسی شما را خاص می کند. عروس و داماد می توانند دو بالن آرزو را روشن کرده و رها کنند  یا در کنار عروس و داماد میهمانان نیز همین کار را انجام دهند و برای عروس و داماد آرزوی خوشبختی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.