آتش بازی گرم ، وسایل آتش بازی گرم

آتش بازی زمینی شامل آتش بازی گرم و آتش بازی سرد می باشد. در این مطلب قصد داریم به توضیح آتش بازی گرم و وسایل آتش بازی گرم بپردازیم.

آتش بازی گرم چیست؟

منظور از آتش بازی گرم آن دسته از وسایلی است که با استفاده از فیتیله و گوگرد شروع به سوختن و تولید نور می کنند، در این نوع آتش بازی باید هنگام سوختن و نورافشانی بسیار احتیاط نمود و فاصله را از وسایل حفظ کرد، زیرا که گرمای بالای آن باعث سوختن اجسام نزدیک آن می شود. پس بنابراین باید این نوع آتش بازی را در فضای باز و مناسب اجرا نمود.

وسایل آتش بازی گرم

از وسایل آتش بازی گرم می توان آبشارها را نام برد که ویژگی ها و انواع مختلفی مانند حجم نورافشانی، ارتفاع و زمان سوزش، دارند. و برخی نیز جلوه های بصری متفاوت و خاصی دارند که می توانند زیبایی بی نظیری به مراسمات و جشن ها ببخشند.

آتش بازی و نورافشانی راگا یکی از بهترین مجری های این نوع آتش بازی در ایران عزیزمان می باشد و به شما اطمینان می دهد که یکی از به یاد ماندنی ترین و شگفت انگیزترین آتش بازی ها را برای شما به ارمغان بیاورد.

اگر قصد خرید وسایل آتش بازی گرم را دارید می توانید به صفحه محصولات آتش بازی ما مراجعه نمایید و محصول مورد نظر خود را پیدا کرده و با ما تماس بگیرد.
یا اگر قصد سفارش اجرای آتش بازی را دارید می توانید با شماره های پایین صفحه با ما ارتباط برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.