لوازم آتش بازی

انواع لوازم و وسایل آتش بازی:

اصولاً لوازم آتش بازی و نورافشانی به ۲ دسته زمینی و هوایی تقسیم می‌شوند،که دسته زمینی خود نیز انواع آتش بازی سرد و گرم را در بر می گیرد.

آتش بازی زمینی:

در آتش بازی گرم از فیتیله و گوگرد استفاده می شود و سوختن آن ها باعث تولید نور می شود.در این نوع از آتش بازی گرمای بالای آن باعث سوختن اجسام نزدیک آتش می شود،برگزار کنند باید خیلی محتاطانه این کار را انجام دهند.

اما در آتش بازی سرد با استفاده از ابزار الکتریکی باعث اجرای این نوع لوازم آتش بازی می‌شوند و به دلیل استفاده از یک نوع ترکیب خاص دارای گرمای بسیار کمتری هستند و در نتیجه هیچ آسیبی به اجسام اطراف خود نمی‌رسانند.

آتش بازی زمینی

آتش بازی هوایی:

آتش بازی هوایی شامل انواع توپ‌های باز شو که از طریق لوله‌های مخصوص که اصطلاحاً لانچر گفته می‌شوند به بالا هدایت شده و با توجه به نوع توپ در ارتفاع مشخصی منفجر و ترکیبی از نور و آتش ایجاد می‌کنند. این نوع آتش بازی معمولاً بصورت تکی (یک توپ و لانچر) یا یک بسته سری با تعداد مشخص (۱۰ عدد توپ به بالا) که با استفاده از یک فیتیله تکی روشن و بصورت پشت سر هم به هوا هدایت شده و مانند نوع قبلی ایجاد ترکیبی از نور و آتش می‌کنند.

آتش بازی هوایی

محصولات آتش بازی راگا:

آتش بازی و نورافشانی راگا،به عنوان بزرگترین پخش کننده وسایل آتش بازی از محصولات متنوعی در اجرای مراسم های نورافشانی و آتش بازی استفاده می نماید.
شما میتوانید با مراجعه به صفحه آتش بازی از محصولات ما دیدن فرمایید.

  • آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
Sending
User Review
4.2 (5 votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.