لوازم و وسایل آتش بازی جشن تولد

لوازم و وسایل آتش بازی جشن تولد

ایرانیان نخستین مردمان جهان بودند که زادروز را جشن می‌گرفتند. هرودوت مورخ یونانی هم‌دوره با هخامنشیان در کتاب تواریخ خود می‌نویسد: «در میان همهٔ روزهای سال، روزی که بیش از همه توسط ایرانیان جشن گرفته می‌شود، زادروز آنان است.»

یکی از محبوب ترین جشن ها در بین خانواده های ایرانی جشن تولد می باشد. کیک تولد، شمع، بادکنک، فشفشه و وسایل آتش بازی برخی از اجزای جشن تولد می باشند.

در مطلب قصد داریم برخی از اجزای جشن تولد مانند وسایل آتش بازی جشن تولد و بادکنک را که باعث می شود جشن تولدی به یاد ماندنی و زیبا داشته باشیم را به شما معرفی کنیم.

لوازم و وسایل آتش بازی جشن تولد

۱- فشفشه
فشفشه یکی از وسایل آتش بازی ایمن است که برای کودکان مناسب است و هنگام سوختن و ایجاد جرقه، نوری زیبا و صدای فش فش مانند دارد و برای جشن تولد بسیار مناسب است.

۲- آبشار رو کیکی
این آبشارها دارای پایه پلاستکی هستند که می توان از آن ها روی کیک تولد استفاده نمود. آبشار رو کیکی نورافشانی کوچکی دارد و برای جشن تولد مناسب است.

۳- آبشار گرم
آبشارهای گرم نورافشانی کم ارتفاع و کوچکی دارند، و برای استفاده در مراسمات کوچک مانند جشن تولد مناسب می باشد. و حتما باید در فضای باز استفاده شود.

برای مشاهده وسایل آتش بازی جشن تولد می توانید محصولات ما را مشاهده نمایید. مشاهده محصولات آتش بازی

۴- بادکنک
بادکنک ها زیبایی خاصی به جشن تولد می دهند و انوع مختلفی دارند که به دو دسته “لاتکس” و “فویلی” تقسیم می شوند. برای مشاهده بادکنک های لاتکس و فویلی می توانید محصولات ما را مشاهده نمایید. مشاهده محصولات بادکنک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.